زوران اسمیلسکی:پیروزی تهران برای شکست ما، انرژی زیادی صرف کرد

 

سرمربی مقدونیه ای تیم فوتبال پتروشیمی تبریز گفت: پیروزی تهران انرژی زیادی صرف کرد تا تیم ما را شکست دهد. 
 

 

"زوران اسمیلسکی" در مصاحبه مطبوعاتی پس از بازی در جمع خبرنگاران افزود: بازیکنان پتروشیمی در این بازی نمایش خوبی داشتند و نشان دادند که می توانند همپای تیمها و بازیکنان بزرگ بازی کنند.
وی با بیان اینکه از بازیکنانم در این بازی رضایت کامل دارم، اضافه کرد: در این دیدار مصدومیت دروازه بان تیم در دقایق ابتدایی بازی و به ثمر نرسیدن ضربه پنالتی، پتروشیمی را از کسب پیروزی بازداشت و شاید اگر ضربه پنالتی وارد دروازه پیروزی می شد، نتیجه دیگری رقم می خورد.
اسمیلسکی خاطر نشان کرد: هوای نامساعد و بارانی امروز نیز علاوه بر تاثیر بر روی بازیکنان هر دو تیم، در تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه نیز تاثیر مستقیم داشت اما به هر حال از حضور 10 هزار نفری تماشاگران در این دیدار تشکر می کنم.
وی در خصوص تعویض هایش افزود: برای اینکه احتمال می دادم بازی به ضربات پنالتی کشیده می شود رضا فرامرزی و علی سلیمانی را وارد زمین کردم که متاسفانه فرامرزی با وجود اینکه بازیکن با تجربه ای است نتوانست انتظاراتم را برآورده سازد.
وی، از رویارویی تیمش با تیم پیروزی تهران به دلیل اینکه در نیمکتش علی دایی را داشت و بازیکنان بزرگی چون کریم باقری در ان توپ می زند، روز بزرگی برای خودش یاد کرد و گفت: این روز برای یک روز به یاد ماندنی خواهد بود و از حافظه ورزشی ام پاک نخواهد شد.
دیدار تیمهای پتروشیمی تبریز و پیروزی تهران از مرحله یک چهارم پایانی رقابتهای جام حذفی باشگاههای کشور، با برد دو بر یک تیم پیروزی و راهیابی این تیم به مرحله نیمه نهایی همراه بود.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 27 اسفند 1388    | توسط: ائلمان ارسوی    |    |
نظرات()