پرسپولیس را با حضور بیش از یكصد هزار نفر در تبریز شكست خواهیم داد


منبع: اختصاصی Traxtorchi.ir

روز جمعه در ورزشگاه یادگار امام تبریز با حضور خود حماسه ای خواهیم آفرید كه فوتبال ایران , آسیا و حتی جهان تا بحال نظیر آن را در خود به یاد نداشته باشد .

ما عاشقان تراكتور هستیم و تراكتور را  هیچ وقت تنها نخواهیم گذاشت و اكنون كه تراكتور بیش از پیش نیازمند ما است به هیچ وجه تنها نمیگذاریم.

تراكتورسازی تبریز و آذربایجان تا به امروز پستی بلندیهای بسیاری را در طول سالها به خود دیده است و ایمان داریم كه اگر اینگونه مشكلات به دردانه های فوتبال ایران یعنی پرسپولیس و یا استقلال اثابت میكرد اكنون بایستی در محلات تهران دنبال این تیمها میگشتیم .

حال با مطرح كردن این مورد بر این باوریم كه ما هواداران تراكتورسازی تبریز و آذربایجان اینگونه حواشی ریز و درشت را در طول این مدت بسیار دیده ایم و هیچ احدی نمیتواند اتحاد ما را دوباره خدشه دار كند . چرا كه اینبار مصمم به حمایت چند لایه ای از تیم محبوب خودمان تراكتور هستیم و میخواهیم همانطور كه آذربایجان سر ایران است تراكتور را هم تنها مروارید  یكه تاز فوتبال ایران بكنیم و ثابت كنیم آذربایجان و تبریز قدرت مطلق در  فوتبال و تمام رشته های ورزشی  هست.

هواداران تراكتور سازی تبریز معتقد هستند اكنون زمان امتحان مسئولان ورزشی كشور فرا رسیده و عملكرد این افراد با تك تك  هواداران میلیونی تراكتور نشان دهنده این خواهد بود كه اینان تا چه حد به فوتبال  ارزش قائل هستند و  نا خود آگاه این سوال در ذهن آدمی به وجود  می آید كه آیا این افراد برای تخریب فوتبال آمده اند و یا برای پیشرفت آن ؟!

هنوز كه هنوز است  عده ای از كارشناسان داوری و فوتبالی و تلوزیونی به جای حمایت و احترام به این تیم با این همه سرمایه  خواسته یا نا خواسته به دلایل نا معلوم به تخریب این تیم كمك میكنند . اما ما میگوییم كه نمیگذاریم و نخواهیم گذاشت و نمیتوانید با این همه هوادار  این تیم را دوباره نابود كنید.

حال با وجود اینگونه عملكردهای سخیفانه و شاید مغرضانه آیا میتوان به این مسئولان  ورزشی كه به دلایل نا معلوم تنها به تیمهای  تهرانی و اصفهانی ارزش میدهند نام دلسوز  نهاد؟!!
و میپرسیم كه با حمایت مالی هنگفت از تیمهای اصفهانی با وجود هوادار بسیار كمی كه این دو تیم دارند و همچنین حمایت مالی و حمایت رسانه ای از دو تیم پرسپولیس و استقلال در شبكه های ملی ایران  در طول این سالها و حتی متاسفانه گاهی حمایت از تیم بدون هوادار استیل آذین میخواهید فوتبال این كشور را به كجا بكشانید؟!!

خدا میداند و بس!!!

با توضیحات گوشه ای از  موارد فوق میخواهیم بگوییم كه ما تمام موارد فوق را در ریزترین شرایط آن مورد بررسی قرار میدهیم و همه موارد را با چشم خود میبینیم و از مسولان ورزشی خواهشمندیم در سیاستهای ورزشی خود تغییرات اساسی انجام دهند و دست از غرض ورزی بردارند تا بتوان به كمك همدیگر در این رشته و حتی رشته های ورزشی دیگر دوباره به موفقیتها دست پیدا كرد  .

اكنون نیز میگوییم با تمام وجود دوباره  به پذیرایی از تیم پرسپولیس خواهیم رفت و با شكست این تیم در تبریز با كمك هواداران تراكتور نشان خواهیم داد تراكتور با اینگونه عملكردها قویتر میشود و به هیچ كدام از حریفانش در تبریز باج نمیدهد.

روز جمعه روز تراكتور خواهد بود چرا كه  پرسپولیس با تمام احترامی كه به علی دایی و كریم باقری داریم توان رویارویی با تیم دسته یكی پتروشیمی تبریز را هم نداشت و در تهران هم ثابت كرد كه حرفی برای گفتن در مقابل تراكتور ندارد و تنها حمایت مالی و رسانه ای نام این تیمها را بزرگ كرده است.

از تمام بازیكنان خود میخواهیم به این تیم كوچكترین رحمی نكنند و بدانند ما هواداران تراكتور بیش از قبل برای حمایت از تیم محبوبمان تراكتور و شما بازیكنان ارزشمند و غیورمان به ورزشگاه خواهیم آمد .   با تشكر

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 23 فروردین 1389    | توسط: ائلمان ارسوی    |    |
نظرات()