دعوت برای احقاق حقوق:
منبع: اختصاصی Traxtorchi.ir

دوستان عزیز حتماً شما هم قبل از بازی با سپاهان از بسیاری از سایت های خبری شنیدید که از این پس تمام بازیهای تراختور از شبکه 3 سیما پخش خواهد شد. این خبر بسیاری از دوستداران تراختور را که در استان های دیگری مثل تهران، اردبیل، زنجان، همدان، قزوین، اورمیه، کرج،...زندگی می کنند و براحتی نمی توانند بازیهای تراختور را از تلویزیون ببینند، بسیار خوشحال کرد. اما گویی این خبر حقیقت نداشته یا اینکه تمام هفت بازی تراختور را در یک بازی خلاصه کردند آن هم بازی مقابل سپاهان.

ما جمعی از هواداران تراختور که در تهران زندگی میکنیم از مسئولین این باشگاه، از نمایندگان محترم آستان آذربایجان شرقی، واز هواداران متعصب تراختور انتظار داریم این مسئله را پیگیری کنند و همچنان اعتراض خودشان را به صدا وسیما شدیدتر کنند تا به حقمان برسیم...

چرا باید بازیهای استقلال و پرسپولیس در هر شرایطی پخش شود؟ اگر بخاطر پرطرفداری است تراختور که پرطرفدارترین است. اگر دلیل دیگری دارند لطفاً ما را هم روشن کنند. دوستان بیایید ساکت ننشینیم و تا احقاق حقمان به اعتراض خودمان ادامه دهیم.

" این سایت صدای تک تک هواداران بوده و مقاله های ارسالی لزوما به معنای تایید تمامی مطالب مندرج در مقاله از طرف مدیریت سایت نمی باشد "


نوشته شده در تاریخ شنبه 7 فروردین 1389    | توسط: ائلمان ارسوی    |    |
نظرات()